Kariera

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego wszystkim prawnikom, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Wspieramy inicjatywy poszerzania kwalifikacji poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach biznesowych.

Osoby zainteresowane pracą w naszej Kancelarii zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
Stolarek & Grabalski Kancelaria Prawnicza sp. k.

ul. Jasna 14/16A
00-041 Warszawa
lub na adres mailowy: kariera@msag.pl

Serdecznie dziękujemy za wszystkie aplikacje i przesłane CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy i doświadczenie najbardziej będą odpowiadały aktualnemu zapotrzebowaniu Kancelarii.

Oferty pracy

Prawnik specjalizujący się w prawie podatkowym

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Opis stanowiska: bieżące doradztwo podatkowe; reprezentowanie klientów w postępowaniach podatkowych oraz w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja lub uprawnienia adwokata/radcy prawnego/doradcy podatkowego;
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym;
  • zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy w obszarze prawa podatkowego;
  • gotować zaangażowania w projekty z innych gałęzi prawa;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, ciekawe zadania, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny/sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres kariera@msag.pl

Aplikant – radcowski/adwokacki

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w projektach M&A, project finance oraz restrukturyzacyjnych;
  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka;
  • doświadczenie pracy w kancelarii (dział M&A, doradztwo korporacyjne, due diligence prawne spółek);
  • wiedza i zainteresowanie z zakresu finansów przedsiębiorstw i rynków finansowych; będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w szkoleniach;
  • pakiet medyczny/sportowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: kariera@msag.pl