IPO SPO

Zespół Stolarek&Grabalski posiada bogate doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji ofert publicznych akcji (IPO, SPO), transakcji nabycia znacznych pakietów akcji oraz bieżącego doradztwa na rzecz spółek publicznych, w tym także w zakresie wypełnienia obowiązków informacyjnych. Prawnicy Kancelarii doradzali również wielu emitentom przy realizacji programów motywacyjnych.

Zakres doradztwa:

  • przygotowanie prospektów emisyjnych;
  • postępowanie przed Komisją Nadzoru Finansowego;
  • wykonywanie obowiązków informacyjnych;
  • umowy gwarantowania emisji;
  • przygotowanie dokumentacji oraz implementacja programów motywacyjnych w spółkach publicznych.

Zespół:

arkadiusz.grabalski@msag.pl
Arkadiusz Grabalski

Arkadiusz Grabalski
Wspólnik, Radca Prawny

Arkadiusz Grabalski
marek.kempinski@msag.pl
Marek Kempiński

Marek Kempiński
Wspólnik, Radca Prawny

Marek Kempiński
Mateusz Dubielis

Mateusz Dubielis
Radca Prawny

Mateusz Dubielis
Daniel Plichta

Daniel Plichta
Radca Prawny

Daniel Plichta

Projekty

Oferta publiczna (SPO) Harper Hygienics S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Harper Hygienics S.A. (branża produktów higienicznych), w związku z ofertą publiczną (SPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z SPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Oferta publiczna (SPO) Pfleiderer Grajewo S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Pfleiderer Grajewo S.A. (branża meblarska), w związku z ofertą publiczną (SPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z SPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Oferta publiczna (SPO) Torfarm S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Torfarm S.A. (branża farmaceutyczna), w związku z ofertą publiczną (SPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z SPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Oferta publiczna (SPO) TIM S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, TIM S.A. (branża handlowa), w związku z ofertą publiczną (SPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z SPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Zobacz wszystkie

Oferta publiczna (SPO) Ergis S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Ergis S.A. (branża chemiczna), w związku z ofertą publiczną (SPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z SPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) Bowim S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Bowim S.A. (branża handlowa), w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z IPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) Elektrotim S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Elektrotim S.A. (branża handlowa), w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z IPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) Optopol S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Optopol S.A. (branża medyczna), w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z IPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) Komputronik S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Komputronik S.A. (branża IT), w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z IPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.

Pierwsza oferta publiczna (IPO) Interferie S.A.

Doradztwo na rzecz emitenta, Interferie S.A. (branża turystyczna), w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO). Zakres prac obejmował przygotowanie prawnej części prospektu emisyjnego, przygotowanie uchwał korporacyjnych wymaganych w związku z IPO oraz reprezentowanie emitenta w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego.